utorok 8. mája 2012

Boh vs. Veda

Ľudia sa ma často pýtajú, prečo tak ostro vystupujem proti cirkvám a náboženstvám, a najmä ich miešaniu sa do štátnych záležitostí a vedeckých oblastí. Najčastejšie odpovedám týmto videom.


A väčšinou sa stretávam s reakciou, že také niečo v súčasnosti nehrozí a vôbec sa to nemôže stať. Problém je, že ono sa to už deje, čo vám ukáže tento dokument.3 komentáre:

  1. Človek sa na zem dostal inkarnáciou zo spodnej časti raja ako nevedomé duchovné semienko za účelom vývoja ,aby sa po zdokonalení zase vrátil do večnej časti stvorenia do večného raja .Ľudský zárodok sa inkarnoval do najvyššie vyvinutého telíčka zvieraťa ,keď zviera čakalo mladé ,tak isto, ako sa a teraz inkarnuje do maličkého tielka v polovici tehotenstva matky ,keď matka čaká bábätko.Takto sedí vedecké podloženie vzniku zeme a aj biblický opis ,keďže tento sa týkal opisu vzniku človeka vo večnom raji a nie v pozemskej pominuteľnosti .Celý opis stvorenia nájdete v diele VO SVETLE PRAVDY -POSOLSTVO GRÁLU ,ktoré sa dá požičať buď v knižniciach ,alebo zohnať aj tu www.efezus.sk

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Fundamentalizmus v akejkolvek podobe, pod akymkolvek zamerom je nebezpecna vec, ktora vedie k strasnym veciam a utrpeniu. Veda a slobodne myslenie a skumanie nas za posledne desiatky rokov posunuli ovela dalej ako doktrinami a dogmami podlozene nabozenstva, nech uz su akekolvek. Hladanie, skumanie a hlavne overovanie a potvrdzovanie faktov nas bude posuvat znova dalej. Fundamentalne myslenie a obmedzenia nas len uzavru do sveta, kde ziadne "nespravne odpovede" akceptovane nebudu. To bude koniec pokroku.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Je to strašné, mám obavy o budúcnosť ľudstva...

    OdpovedaťOdstrániť